بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 


  • جشنواره سراسری کارت جادویی بانک تجارت (مهر ماه - اسفند ماه 1402)
   هر 100 هزار تومان مانده حساب در هر روز یک امتیاز
   هر تراکنش 10 امتیاز


   تراکنش بزن، جادوی کارتت رو فعال کن


   جشنواره سراسری بانک تجارت با شعار «جادوی کارتت رو فعال کن» از 22 مهرماه آغاز و تا اسفندماه ادامه خواهد داشت. در این جشنواره که به‌پاس همراهی بیش از 40 سال مشتریان ارجمند بانک تجارت برگزار می‌شود، تمامی مشتریان می‌توانند در قرعه‌کشی‌های 2 هفته یک‌بار، از جوایز ارزشمند جشنواره که عبارت است از 10 کارت طلایی تجارت با ارزش 1 میلیارد ریال و جوایز میلیونی دیگر است بهره‌مند شوند.


   شرایط حضور در قرعه کشی جشنواره

   شرط حضور در قرعه‌کشی، استفاده عادی از کارت تجارت در خرید‌های روزانه، پرداخت قبوض، خرید شارژ اینترنت و ... است و به ازای هر 100 هزار تومان مانده‌حساب‌های مشتری در هرروز 1 امتیاز به ایشان تعلق خواهد گرفت به‌عبارت‌دیگر هرچقدر میزان پس‌انداز مشتری در حساب‌هایش بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه‌کشی خواهد داشت. هر تراکنش دارای 10 امتیاز و سقف امتیاز برای هر فرد در هر دوره 20.000 امتیاز است.


   نحوه قرعه کشی

   برای بهره‌مندی تمامی مشتریان سراسر کشور از این طرح، قرعه‌کشی‌ها به‌صورت استانی برگزار خواهد شد و تمامی استان ها در طول جشنواره حداقل 2 بار شانس کسب جایزه یک میلیارد ریالی علاوه بر جوایز دیگر را دارند. مشتریان عزیز بانک تجارت می‌توانند با مراجعه به صفحه جشنواره از آخرین اخبار، زمان‌های قرعه‌کشی و نتایج برندگان استانی مطلع شوند.


   امتیازات کسب‌ شده مشتریان در هر دوره از طریق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادویی در باشگاه مشتریان بانک تجارت به این نشانی قابل‌ مشاهده است. اگر هم مشتری فعلی بانک تجارت نیستید ما راه‌حل ساده‌ای برای حضور شما در جشنواره داریم. با نصب اپلیکیشن باجت از بازار و یا این لینک می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به حضور در شعبه، حساب خودتان را در بانک تجارت افتتاح کنید و کارت خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. پس یادتان باشد که فقط شما می‌توانید جادوی کارتتان را فعال کنید.

   _