بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  •  
  • جدیدترین اخبار
  • اخبار بانک
   سمفونی تفتا در تالار رودکی برگزار شد
   اولین رویداد سالانه هلدینگ فناوری بانک تجارت شب گذشته در تالار رودکی تهران برگزار شد تا در جریان آن هشت شرکت زیرمجموعه «تفتا»، دستاوردها و خدمات خود را در قالبی متفاوت و موسیقایی ارائه کنند؛ قالبی که ...
   مدیرعامل بانک تجارت در پیامی، فرارسیدن عید سعید غدیر را به رهروان راستین امیرالمومنین، مشتریان و همکاران این بانک تبریک گفت.
   قرعه‌کشی بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار شد
   با برگزاری آخرین مرحله قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت، برنده بزرگ این دوره، مشخص شد و ۳ میلیارد ریال دریافت کرد.
   تثبیت رتبه نخست بانک تجارت در عملیات ارزی در شبکه بانکی کشور
   بانک تجارت که در سال گذشته موفق به کسب رتبه نخست فعالیت‌های ارزی در میان بانک‌های کشور شده بود، در سه‌ماهه اول سال 1402 نیز موفق به تکرار دستاورد سال گذشته و کسب مجدد رتبه اول در شبکه بانکی کشور شد.
   با انتشار صورتجلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک تجارت در کدال؛
   بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سایت کدال "وتجارت" اعضای هیات‌مدیره فعلی بانک تجارت به مدت دو سال، ابقاء شدند.
   در راستای حمایت از جوانان ایرانی صورت گرفت
   بانک تجارت تا پایان خردادماه سال جاری با پرداخت 15هزار و 324 فقره تسهیلات ازدواج و 12هزار و 87 فقره تسهیلات فرزندآوری از جوانان ایرانی حمایت کرد.
   حضور پرفروغ هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت در نمایشگاه الکامپ
   بانک تجارت با ارائه 12 محصول جدید و کاربردی در غرفه هلدینگ فناوری اطلاعات این بانک (تفتا) حضوری چشمگیر در بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک «الکامپ» دارد.
   سی‌و‌دومین اجلاس مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی کشور برگزار شد
   مدیرعامل بانک تجارت، در سی و دومین اجلاس مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی کشور، خدمت‌رسانی این بانک به صنعت پتروشیمی را باعث افتخار دانست.
   با توجه به شرایط اعلامی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی؛
   امکان بازگرداندن املاک مسکونی مشتریانی که نسبت به بازپرداخت تسهیلات خود به بانک تجارت اقدام نکرده و املاک‌شان به‌عنوان وثیقه به بانک منتقل شده است با شرایطی خاص فراهم شد.
   با حضور 64.42 درصد سهامداران و نمایندگان آنان؛
   مطابق برنامه اعلامی، مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت با حضور حداکثری سهامداران راس ساعت 10 صبح سی و یکم خردادماه آغاز شد.