بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  •  
  • جدیدترین اخبار
  • اخبار بانک
   با برگزاری سومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی:
   سومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت با معرفی برندگان 10 جایزه یک میلیاردی و ده‌ها جایزه دویست‌وپنجاه میلیونی دیگر برگزار شد.
   در راستای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل درون شهری تهران صورت گرفت:
   بانک تجارت با هدف تامین رفاه و تسهیل سفرهای درون‌شهری شهروندان و در راستای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی پایتخت، در قالب تفاهمنامه همکاری با شهرداری تهران، تامین مالی خرید یک‌هزار دستگاه اتوبوس شهری ...
   پس از ارائه گزارش منتهی به شش ماهه اول سالجاری صورت گرفت:
   معاون امور بانکی و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی عملکرد مطلوب بانک تجارت در حوزه های مختلف را زمینه ساز تحقق برنامه های بلندمدت این بانک برشمرد.
   اولین و بزرگترین محصول سندیکایی در حوزه بانکداری خرد رونمایی شد
   اولین و بزرگترین محصول سندیکایی در حوزه بانکداری خرد به نام «کالانو» توسط بانک تجارت و با همکاری مشترک گروه صنعتی انتخاب، کویرموتور و شرکت پاکشوما، به بازار عرضه شد.
   با برگزاری دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی؛
   دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت با معرفی برندگان 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه دویست‌وپنجاه میلیونی دیگر برگزار شد.
   با انعقاد بیش از 33 هزار قرارداد اعطای تسهیلات محقق شد
   بر اساس آمار منتشر شده در سامانه TEM وزارت راه و شهرسازی، بانک تجارت با انعقاد 33 هزار و 365 واحد قرارداد در حوزه اعطای تسهیلات طرح ملی جهش تولید مسکن، نقش پررنگی در به ثمر رسیدن این طرح بزرگ برداشته ...
   بانک تجارت امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت را برای خانواده‌های ایرانی فراهم کرد
   طرح حامی بانک تجارت تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد.
   با برگزاری اولین قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی؛
   اولین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت با معرفی برنده‌های 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه میلیونی دیگر برگزار شد.
   تنها در یک ماه محقق شد؛
   بانک تجارت در مهرماه امسال با پرداخت بیش از 10هزار فقره وام ازدواج و 7674 فقره تسهیلات فرزندآوری از جوانان ایرانی حمایت کرد.
   با هدف ایجاد فرصت بیشتر و تا روز جمعه 28 مهرماه ؛
   بانک تجارت به‌منظور ایجاد فرصت برای علاقه‌مندان به همکاری با این بانک زمان ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی خود را تا ساعت 24 روز جمعه 28 مهرماه تمدید کرد.