بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  •  
  • جدیدترین اخبار
  • اخبار بانک
   در 10 ماه ابتدایی امسال صورت گرفت؛
   بانک تجارت تا پایان دی‌ماه امسال با پرداخت بیش از 87 هزار فقره وام ازدواج و 70 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری از جوانان ایرانی حمایت کرد.
   بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد:
   بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی، شعب بانک تجارت عرضه گواهی سپرده خاص با نرخ سود علی‌الحساب ۳۰ درصد سالانه با امکان بازخرید قبل از سررسید با نرخ ۱۲ درصد سالانه را به متقاضیان، آغاز کرد.
   تکرار مجدد رتبه نخست بانک تجارت در مجموع عملیات ارزی شبکه بانکی کشور
   بانک تجارت در 10 ماهه سال 1402 ضمن تثبیت جایگاه نخست خود در مجموعه فعالیت‌های ارزی جهت واردات کالا و خدمات مشتریان، بین بانک‌های کشور، سهم خود را در بخش برات اسنادی، حواله‌های ارزی و مجموع فعالیت‌های ...
   در رویداد معرفی دستاورد‌های شبکه بانکی کشور انجام شد:
   رویداد معرفی دستاوردهای شبکه بانکی در تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار و از بانک تجارت به‌عنوان حامی شرکت‌های دانش بنیان تقدیر شد.
   با هدف تسهیل در ارائه خدمات صورت گرفت:
   بانک تجارت با هدف تسهیل ارائه خدمات بانکی به مشتریان فعال در صنف طلا، ساعت کار 9 شعبه منتخب خود را در تهران و شهرهای اصفهان، یزد، تبریز و مشهد تا ساعت 18 افزایش داد.
   با صدور پیامی صورت گرفت؛
   هادی اخلاقی فیض آثار در پیامی درگذشت رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک ملت را به خانواده آن مرحوم و همکاران بانک تجارت تسلیت گفت.
   در چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران انجام شد؛
   تندیس زرین چهاردهمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران بر اساس شاخص‌های تخصصی مالی به بانک تجارت اعطا شد.
   با قرعه‌کشی 10 جایزه یک میلیارد ریالی؛
   ششمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار و طی آن 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه 250 میلیون ریالی دیگر به شرکت کنندگان در این جشنواره تعلق گرفت.
   در نهمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران صورت گرفت؛
   تندیس محصول برتر بانکی و مالی در نهمین رویداد تراکنش ایران با رای هیات داوران جشنواره محصولات برتر این رویداد به بانک تجارت اهدا شد.
   با توجه به استقبال مشتریان این بانک؛
   جشنواره ویژه اصناف بانک تجارت با سه فقره کمک هزینه خرید خودرو هر یک به ارزش سه میلیارد ریال، 77 جایزه نقدی هر یک به مبلغ 200 میلیون ریال و صدها فقره امتیاز تسهیلات میلیاردی تا پایان دی‌ماه تمدید شد.