بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • وکالتی کردن غیرحضوری حساب

   وکالتی کردن غیرحضوری حساب های بانک تجارت

   حساب وکالتی، یک حساب بانکی است که صاحب حساب به بانک وکالت می‌دهد تا دسترسی به حساب برای انجام عملیات مسدودی، رفع مسدودی و برداشت وجه از حساب، در اختیار شرکت بورس کالا، شرکت های خودرو ساز و ... قرار گیرد.
   مشتریان بالای 18 سال در بانک تجارت می‌توانند یکی از حساب‌های خود (کوتاه مدت، قرض‌الحسنه یا جاری فراگیر) نزد این بانک را از طریق «سامانه وکالتی کردن حساب‌های بانک تجارت» به صورت غیرحضوری وکالتی کنند. لیست شماره حساب‌هایی که قابلیت وکالتی شدن دارند از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده و انتخاب است.
   توجه داشته باشید که فرایند وکالتی شدن حساب‌ها از دو طریق غیر حضوری( ورود به لینک های ذیل) و یا حضوری (مراجعه به شعب بانک تجارت) امکان پذیر است.

   نکته مهم: مشتریان در نظر داشته باشند که همزمان با وکالتی نمودن حساب، مبلغ پیش ثبت نام در حساب حساب مسدود می شود. بر این اساس تامین کفایت موجودی پیش از وکالتی نمودن حساب الزامی است.(حداقل موجودی به اضافه مبلغ پیش ثبت نام طرح مربوطه)

   وکالتی کردن حساب برای شرکت های خودرو ساز و خودروهای وارداتی

   وکالتی کردن حساب در بورس کالا   راهنمای حذف حساب وکالتی و رفع انسداد مبلغ در حساب بانکی


   اطلاعیه رفع انسداد مبلغ در طرح خودرو های وارداتی

   به اطلاع مشتریان عزیز می رساند، آن دسته از مشتریانی که تمایل به ادامه روند ثبت نام خودرو های وارداتی ندارند ، می توانند از طریق سایت زیر نسبت به انصراف خود اقدام نمایند. با توجه به ارتباط بانک با وزارت صمت متعاقبا مبالغ آنها آزاد خواهد شد.

   سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی (saleauto.ir)

   سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (esalecar.ir)


   در صورت بروز هرگونه مشکل با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 تماس حاصل فرمایید.