|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
چهارشنبه 30 بهمن 1398
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۶|
     تعداد بازدید: 863
     بازتاب اخباربانک تجارت در هفته دوم اسفند ماه
     بانک تجارت درکانون توجه رسانه های کشور
     در هفته دوم اسفند ماه، بانک تجارت یک بار دیگردر کانون توجه رسانه ها قرار گرفت. جا گذاری پنج خبر در خروجی سایت رسمی خود و همچنین خبرگزاری ها، سایت ها و روزنامه ها با چاپ تحلیل های مختلف در خصوص استقبال بازار سرمایه ازافزایش سهام بانک تجارت و دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده برای سهام داران، این اخبار را پوشش دادند.

      به گزارش روابط عمومی بانک تجارت،  این بانک در روز یکشنبه دوازدهم اسفند ماه ماه با  دوخبر "متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند" و "سیمرغ زرین مدیریت خلاق صنعت بانکداری کشور برای بانک تجارت" در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت. در خبر اول بانک تجارت به‌منظور رفع نیازهای متخصصین حوزه‌های مختلف از طرح متخصصین رونمایی کرد. و نوشت: پزشکان، وکلا، مهندسین، دفترداران اسناد رسمی و سایر اصناف دارای تخصص‌های ویژه به منظور توسعه فعالیت‌ها و افزایش بازدهی از توان تخصصی مجموعه خود معمولا نیاز به سرمایه‌ای برای تامین تجهیزات و سایر نیازهای طرح‌های توسعه‌ای خود دارند و در خبر دوم با اشاره به برگزاری اجلاس "انتخاب ملی" استراتژی های توسعه خدمات،تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران، اعلام کرد: سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت بانکداری به دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اعطا و جایزه ملی برترین بانک کارآمددر صنعت بانکداری از سوی اتحادیه اروپا و همچنین نشان ملی رتبه نخست شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بانکی به این بانک تعلق گرفت.

     روز چهارشنبه بانک تجارت با قرار دادن سه خبر  قرعه کشی هفته سوم همراه بانک تجارت برگزار شد، برگزاری مراسم درختکاری در بانک تجارت و آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در سایت رسمی خود با استقبال رسانه ها مواجه شد. در خبر اول روز چهارشنبه برگزاری مراسم قرعه‌کشی هفتگی همراه بانک تجارت و اعلام اسامی و برندگان 20 جایزه 10میلیون ریالی و 30 بن خرید پنج میلیون ریالی دیجی کالا مورد توجه رسانه ها و مشتریان بانک قرار گرفت. در خبربعدی مراسم روز درختکاری در بانک تجارت که با حضور حق وردی قائم مقام مدیرعامل و اشرف نژاد نایب رییس هیات مدیره  بانک انجام شد در رسانه انعکاس پیدا کرد و در خبر سوم نیز درج آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده  در روز شنبه  25  اسفند ماه  برای سهامداران حقیقی و حقوقی بازتاب زیادی در رسانه ها داشت.

     در هفته ای که گذشت خبرگزاری ها، سایت ها و روزنامه های کثیر الانتشار  با اشاره به استقبال از  خریداری سهام  و افزایش سرمایه بانک تجارت  با تیتر های مختلف از جمله وتجارت بیشترین ارزش معاملات بازار بورس را به خود اختصاص داد  به استقبال این خبر رفتند و با تحلیل های مختلف  این خبر را مورد توجه خود قرار دادند. سایت پرمخاطب اقتصاد آنلاین در این ارتباط با تیتر بانک تجارت نیز بیشترین ارزش معاملات را در داد و ستدهای بازار سرمایه به خود اختصاص داد ،نوشت: از میان نمادهای گروه  های بانکی در بازار سرمایه که در ماه‌های اخیر صف‌های خرید و فروش زیادی را تجربه کردند، می‌توان از «وتجارت» نام برد. این نماد و سایر نمادهای گروه بانکی بیش از هر چیز به واسطه ترازهای ارزی و احتمال افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها مورد توجه بازار قرار گرفته اند. این سایت به نقل ازکدال سایت رسمی بازار بورس به اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره بانک تجارت اشاره کرد و یادآور شد: این بانک نیز می‌تواند در صورت موافقت سازمان بورس، سرمایه خود را به منظور خروج از شرایط مندرج در ماده 141 قانون تجارت افزایش دهد. «وتجارت» که  نیازمند افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌هاست، چند وقتی است که می خواهد سرمایه خود را به 25 هزار و 500 میلیارد تومان افزایش دهد.