|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
چهارشنبه 30 بهمن 1398
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۶|
     تعداد بازدید: 19474
     تجارت کارت به امکانات کیف پول الکترونیک مجهز شد
     بانک تجارت به منظور تسهیل پرداخت های خرد مشتریان کیف پول الکترونیک را بر روی تجارت کارت ارائه می کند.

     به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک با راه اندازی این سرویس، امکان عملیات پرداخت در ایستگاه های مترو، اتوبوسهای خطوط BRT  و شش هزار دستگاه اتوبوس سطح شهر تهران و خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهر اراک را برای مشتریان خود فراهم آورده است. سقف شارژ این کارت یک میلیون ریال بوده و برای استفاده از کیف پول الکترونیک نیازی به ورود رمز نیست.

     بنابر این خبر 300 شعبه بانک تجارت در استان تهران کیف پول الکترونیک را برای مشتریان صادر می کنند. همچنین مشتریانی که هم اکنون از تجارت کارت بهره‌مند هستند، می‌توانند به شعب بانک تجارت مراجعه و کارت خود را به کیف پول الکترونیک که هم قابلیت کیف پول و هم قابلیت تجارت کارت را داراست تبدیل کنند و برای عملیات شارژ این کارتها می توانند به شعب و پایانه‌های مترو  مراجعه کرده و کارت خود را شارژ کنند .

     مشتریان در صورت درخواست ابطال و یا استرداد وجه کارت خود نیز می توانند شماره حساب کارت شتابی خود را ارایه و  اقدام نمایند.

      تجهیز تجارت کارت به کیف پول الکترونیک در سایر استانها نیز در دستور کار این بانک قرار دارد.

     هموطنان گرامی به منظور اطلاع از نحوه دسترسی و استفاده از خدمات کیف پول الکترونیک بانک تجارت می توانند با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 1554 تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.