|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
چهارشنبه 30 بهمن 1398
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۳|
     تعداد بازدید: 1683
     پایگاه اینترنتی "امید تجارت" رونمایی شد
     با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک تجارت و رئیس و مسئولین ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه ، مراسم رونمایی از وبسایت "امید تجارت" برگزار شد .

     به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این مراسم که همزمان با اعیاد شعبانیه در محل باشگاه رفاهی این بانک برگزار گردید پایگاه اینترنتی امید تجارت که با هدف تسهیل و تسریع انتقال کمک‌های مردمی به نهادهای خیریه طراحی شده ، معرفی و رونمایی شد. این وبسایت به نشانی www.omidetejarat.ir از طریق درگاه‌های پرداخت خود امکان واریز کمک‌های مردمی به ستاد دیه، کمیته امداد امام خمینی، آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، برنامه جهانی غذا، سازمان بهزیستی کشور و موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک) را فراهم خواهد آورد .

      مقدم مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به نقش بی بدیل ستاد دیه در حفظ کانون گرم خانواده‌ها و کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: کاری که این ستاد انجام می‌دهد و مشارکت هموطنان نیک‌اندیش و سخاوتمندمان در این امر خیر را می‌توان ادامه فرهنگ ایثار و احسان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران آن حضرت دانست. وی با اشاره به سوابق همکاری بانک تجارت با سازمان‌ها و نهادهای خیریه مردمی گفت: بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌کوشد تا با فراهم آوردن شرایط لازم همکاری موثر خود را با ستاد دیه که از جمله مهمترین نهادهای خیریه تاثیرگذار کشور است تداوم بخشد.

     مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به دلایل راه اندازی پایگاه اینترنتی "امید تجارت" گفت: تلاش مشترک ما و همه نهادهای خیریه کشور بویژه ستاد دیه این است که فرآیند انتقال کمک‌های مردمی به افراد نیازمند از شفافیت و سرعت ممکن برخوردار باشد.

     سخنران بعدی "جولایی"، رییس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند بود. وی با اشاره به سوابق همکاری بانک تجارت با این نهاد از سال 1386 تاکنون گفت : مدیران و کارکنان شعب بانک تجارت همواره با درک اهمیت حیاتی کمک به آزادسازی زندانیان دیه جرایم غیرعمد و نقش این مهم در حفظ نهاد خانواده و کاهش آسیب‌های ناشی از زندانی شدن افراد به دلیل عدم توانایی پرداخت دیه برای جامعه، همکاری خوبی در اعطای تسهیلات مربوط به آزادسازی این زندانیان داشته‌اند.

     جولایی با تقدیر از اقدام بانک تجارت در راه‌اندازی یک پایگاه اینترنتی ویژه جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نهادهای خیریه گفت: بسیاری از هموطنان نیکوکار و سخاوتمند ما که در اینگونه امور مشارکت می‌نمایند تمایلی به اینکه شناسایی شوند ندارند، ضمن اینکه راه اندازی این پایگاه اینترنتی امکان بیشتری برای مشارکت هموطنان در کمک به نیازمندان واقعی جامعه را فراهم می‌آورد. رئیس ستاد دیه با اشاره به اقدامات این ستاد در جلب رضایت شاکیان جرایم غیرعمد یادآور شد: تمام تلاش ما این بوده است که با بهترین استفاده از کمک‌های مردمی و تسهیلات اعطایی بانکها؛ امکان آزادی بیشترین تعداد ممکن از زندانیان نیازمند را فراهم آوریم.

     در ادامه این مراسم ضمن اعطای لوح تقدیر مقدم مدیرعامل بانک تجارت به جولایی رئیس ستاد دیه ، یک فقره چک به ارزش 530 میلیون ریال شامل کمک‌های داوطلبانه کارکنان بانک تجارت به ستاد دیه به رئیس این ستاد اعطاء شد.

     بانک تجارت تاکنون با اعطای بیش از 607 میلیارد ریال تسهیلات، زمینه آزادسازی بیش از 3700 نفر از زندانیان نیازمند مشمول جرایم غیرعمد که از سوی ستاد دیه معرفی شده‌اند فراهم نموده است. براساس تفاهم‌نامه منعقده میان بانک تجارت و ستاد دیه که سال گذشته به امضاء رسید، این بانک امکان واریز کمک‌های مردمی به ستاد دیه را از طریق موبایل بانک تجارت، دستگاه‌های خودپرداز و وبسایت خود فراهم آورده است.